BLACK & DECKER | BEHTS301-QS | Hedge Trimmer
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: BEHTS301-QS
- Saadavus: 5
-
71€
BLACK & DECKER | BEHTS301-QS | Hedge Trimmer
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 980.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 2.47 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Muud funktsioonid | Power: 500W Cutting strip length: 50cm |
| Net weight | 2.22 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product name | BEHTS301-QS |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| Tüüp | Hedge Trimmer |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| WEEE tax | Yes |





