BLACK & DECKER Trimmer, 900 W, 350 mm | GL9035
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: GL9035-QS
- Saadavus: 4
-
85€
BLACK & DECKER Trimmer, 900 W, 350 mm | GL9035
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1140.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Net weight | 3.69 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 55.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 360 g |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product family | Trimmer, 900 W, 350 mm |
| Producer product name | GL9035 |
| Tare weight (kg) | 0.41 kg |
| Tüüp | Electric |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








