BLACK & DECKER GD300-QS | Lawn Aerator, 600 W
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 8.99 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Muud funktsioonid | Cutting height: 2, 3, 8 mm |
| Net weight | 8.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 750 g |
| Plastic (No PET) | 150 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product family | Lawn Aerator, 600 W |
| Producer product name | GD300-QS |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Tüüp | Electric |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




