Remington | Hair Straightener | S8598 Smartpro | Ceramic heating system | Display Digital | Temperature (min) 150 C | Temperatur
- TootjadRemington
- Mudel: S8598
- Saadavus: 5
-
43€
Remington | Hair Straightener | S8598 Smartpro | Ceramic heating system | Display Digital | Temperature (min) 150 °C | Temperature (max) 230 °C | Number of heating levels 5 | Grey
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Ekraan | Digital |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Turbo boost function, Temperature lock function |
| Gross depth (mm) | 376.00 mm |
| Gross depth master carton | 270 mm |
| Gross height (mm) | 56.00 mm |
| Gross height master carton | 340 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 137.00 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Ioonfunktsioon | No |
| Kaabli pikkus | 3 m |
| Keraamiline kuumutussüsteem | Yes |
| Muud funktsioonid | Advanced Keratin and Almond oil ceramic coated plates, for smooth shiny healthy looking hair |
| Net weight | 0.20 kg |
| Net weight master carton | 3.6 kg |
| Packing quantity | 6 pc(s) |
| Palette Qty | 300 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Remington |
| Producer product family | Hair Straightener |
| Producer product name | S8598 Smartpro |
| Riputusaas | No |
| Soojendustasemete arv | 5 |
| Soojenemisaeg | 15 s |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tare weight master carton | 0.435 kg |
| Temperatuur (maksimaalne) | 230 C |
| Temperatuur (min) | 150 C |
| Toote värv | Grey |
| Valmisoleku indikaator | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




