Fractal Design Gaming Chair | Refine | Mesh Dark
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-CH-RE1M-01
- Saadavus: 3
-
460€
Fractal Design Gaming Chair | Refine | Mesh Dark
| All | |
| Adjustable backrest | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 447.00 mm |
| Gross height (mm) | 469.00 mm |
| Gross weight | 9.55 kg |
| Gross width (mm) | 215.00 mm |
| Kaal (maksimaalne) | 125 kg |
| Net weight | 7.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 450.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Tare weight (kg) | 1.95 kg |
| Toote nimetus | Refine |
| Tooteperekond | Gaming Chair |
| Värv | Mesh Dark |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

