BLACK & DECKER | BEBLV301-QS | Leaf Blower
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: BEBLV301-QS
- Saadavus: 5
-
117€
BLACK & DECKER | BEBLV301-QS | Leaf Blower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross height (mm) | 315 mm |
| Gross weight | 4.40 kg |
| Gross width (mm) | 580 mm |
| Muud funktsioonid | Power: 3000 W Adjustable blowing speed |
| Net weight | 3.96 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 11 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350 g |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Producer product name | BEBLV301-QS |
| Tare weight (kg) | 0.44 kg |
| Tüüp | Leaf Blower |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








