Ryobi | 18V ONE+ Brushless Compact Blower (without batteryl) | RY18BLCXA-0
- TootjadRyobi
- Mudel: 5133006364
- Saadavus: 3
-
150€
Ryobi | 18V ONE+ Brushless Compact Blower (without batteryl) | RY18BLCXA-0
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross weight | 1.766 kg |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Net weight | 1.589 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 565 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 141.6 g |
| Plastic (No PET) | 35.4 g |
| Producer | Ryobi |
| Producer product family | 18V ONE+ Brushless Compact Blower (without batteryl) |
| Producer product name | RY18BLCXA-0 |
| Tare weight (kg) | 0.177 kg |
| Volume (m3) | 0.016856 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





