Stanley Pressure Washer | High Pressure Washer | SXPW19CP-E | 1900 W | 150 bar | 460 l/h
- TootjadStanley Pressure Washer
- Mudel: 15720
- Saadavus: 5
-
153€
Stanley Pressure Washer | High Pressure Washer | SXPW19CP-E | 1900 W | 150 bar | 460 l/h
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 299.00 mm |
| Gross height (mm) | 497.00 mm |
| Gross weight | 10.50 kg |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Maksimaalne voolumaht | 460 l/h |
| Net weight | 8.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Stanley Pressure Washer |
| Producer product family | High Pressure Washer |
| Producer product name | SXPW19CP-E |
| Tare weight (kg) | 1.80 kg |
| Töörõhk (maks) | 150 bar |
| Võimsus | 1900 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Vooliku pikkus | N/A m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




