Batavia B.V. | 18V Nexxsaw Cordless Brushless One-Hand Chainsaw V3 Ultra, Without Battery and Charger | 17.78 cm | Chainsaw
- TootjadBatavia B.V.
- Mudel: 7064322
- Saadavus: 3
-
104€
Batavia B.V. | 18V Nexxsaw Cordless Brushless One-Hand Chainsaw V3 Ultra, Without Battery and Charger | 17.78 cm | Chainsaw
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 2.20 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Juhtplaadi pikkus | 17.78 cm |
| Muud funktsioonid | No Load Speed: 3200 min-1 Cutting Capacity: 15 cm Cuts per Charge (2ah): 100+ |
| Net weight | 1.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 144 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 0.56 g |
| Plastic (No PET) | 0.14 g |
| Producer | Batavia B.V. |
| Producer product name | 18V Nexxsaw Cordless Brushless One-Hand Chainsaw V3 Ultra, Without Battery and Charger |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Tüüp | Chainsaw |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |









