Anker Eufy | Robot Lawn Mower | E15 | Gray
| All | |
| Eritunnused | Accurate Obstacle Avoidance: E15's 3D perception system accurately detects obstacles, ensuring it avoids collisions in complex garden environments Worry-Free Experience: E15 features GPS tracking to prevent theft. With easy app control and automatic recal |
| Lõikamislaius | 2.03 cm |
| Minimaalne lõikamise kõrgus | 2.5-7.5 cm |
| Muud funktsioonid | Maximum Slope: 40% (18 ) Noise Level: 56 dB Waterproof Level: IPX6 |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Robot Lawn Mower |
| Producer product name | E15 |
| Soovituslik murupindala | 800 m |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Gray |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |








