AIRSEEKERS LIMITED Mower Blades for Airseekers Tron 360 AI Vision Mulching Mower
- TootjadAIRSEEKERS LIMITED
- Mudel: 717690719463
- Saadavus: 5
-
28€
AIRSEEKERS LIMITED Mower Blades for Airseekers Tron 360° AI Vision Mulching Mower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 78 mm |
| Gross height (mm) | 23 mm |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gross width (mm) | 54 mm |
| Net weight | 0.05 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3333 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Producer | AIRSEEKERS LIMITED |
| Producer product name | Mower Blades for Airseekers Tron 360 AI Vision Mulching Mower |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.000096876 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

