AIRSEEKERS LIMITED RTK Wall Mounting Bracket Tube for Airseekers Tron 360 AI Vision Mulching Mower
- TootjadAIRSEEKERS LIMITED
- Mudel: 717690719555
- Saadavus: 5
-
77€
AIRSEEKERS LIMITED RTK Wall Mounting Bracket Tube for Airseekers Tron 360° AI Vision Mulching Mower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 355 mm |
| Gross height (mm) | 68 mm |
| Gross weight | 0.58 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Net weight | 0.48 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 141 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | AIRSEEKERS LIMITED |
| Producer product name | RTK Wall Mounting Bracket Tube for Airseekers Tron 360 AI Vision Mulching Mower |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.0041038 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |

