AIRSEEKERS LIMITED Battery charging dock for Airseekers Tron 360 AI Vision Mulching Mower
- TootjadAIRSEEKERS LIMITED
- Mudel: 717690719661
- Saadavus: 5
-
101€
AIRSEEKERS LIMITED Battery charging dock for Airseekers Tron 360° AI Vision Mulching Mower
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 335 mm |
| Gross height (mm) | 40 mm |
| Gross weight | 0.3 kg |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Net weight | 0.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | AIRSEEKERS LIMITED |
| Producer product name | Battery charging dock for Airseekers Tron 360 AI Vision Mulching Mower |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.001943 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

