Roborock RockMow Z130 Mower, AWD, 3000m , RTK + VSLAM, (Edge Cutting module sold separately)
- TootjadRoborock
- Mudel: RockMow Z130
- Saadavus: 5
-
3 076€
Roborock RockMow Z130 Mower, AWD, 3000m², RTK + VSLAM, (Edge Cutting module sold separately)
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Battery Capacity: 7.5 Ah Mowing Time Per Charge: 140 min Charging Time: 70 min Electric Cutting Height Adjustment Floating Cutting Deck 3 cm Edge Cutting (Optional) Four-Wheel Drive (4WD) 80% (39 ) Max Slope 8 cm Max Obstacle Height Active Steering System |
| Gross depth (mm) | 294 mm |
| Gross height (mm) | 660 mm |
| Gross weight | 28.78 kg |
| Gross width (mm) | 475 mm |
| Labade arv | 6 |
| Lõikamislaius | 24 cm |
| Maksimaalne lõikamise kõrgus | 7 cm |
| Minimaalne lõikamise kõrgus | 2 cm |
| Net weight | 20.5 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8020 g |
| Plastic (No PET) | 260 g |
| Producer | Roborock |
| Producer product name | RockMow Z130 Mower, AWD, 3000m , RTK + VSLAM, (Edge Cutting module sold separately) |
| Soovituslik murupindala | 3000 m |
| Tare weight (kg) | 8.28 kg |
| TI weight (kg) | 0.96 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.092169 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














