Roborock Robot Lawn Mower Garage for Q1, S1, Z1 series
- TootjadRoborock
- Mudel: 6978830020168
- Saadavus: 5
-
159€
Roborock Robot Lawn Mower Garage for Q1, S1, Z1 series
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445 mm |
| Gross height (mm) | 818 mm |
| Gross weight | 4.3 kg |
| Gross width (mm) | 674 mm |
| Net weight | 4.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 7 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Producer | Roborock |
| Producer product name | Robot Lawn Mower Garage for Q1, S1, Z1 series |
| Tare weight (kg) | 0.1 kg |
| Volume (m3) | 0.24534274 m |
| WEEE tax | No |


