Roborock PreciEdge Module for 2WD Q1 and S1 series, Black
- TootjadRoborock
- Mudel: 6978830020014
- Saadavus: 5
-
111€
Roborock PreciEdge Module for 2WD Q1 and S1 series, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 154 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross weight | 1.264 kg |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Net weight | 0.793 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 308 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400 g |
| Plastic (No PET) | 71 g |
| Producer | Roborock |
| Producer product name | PreciEdge Module for 2WD Q1 and S1 series, Black |
| Tare weight (kg) | 0.471 kg |
| Volume (m3) | 0.0056056 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

