Roborock PreciEdge Module for AWD Z1 series, Black
- TootjadRoborock
- Mudel: 6978830020038
- Saadavus: 5
-
159€
Roborock PreciEdge Module for AWD Z1 series, Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 163 mm |
| Gross height (mm) | 244 mm |
| Gross weight | 1.425 kg |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Net weight | 0.924 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 322 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 430 g |
| Plastic (No PET) | 71 g |
| Producer | Roborock |
| Producer product name | PreciEdge Module for AWD Z1 series, Black |
| Tare weight (kg) | 0.501 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

