Braun
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 375.00 mm |
| Gross weight | 6.20 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Net weight | 5.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 675.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Braun |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

