TEFAL | RK705138 Multicooker| 600 W | 5 L | Red, White | TEFAL | RK705138 | 600 W | 5 L | White/Red
- TootjadTEFAL
- Mudel: RK705138
- Saadavus: 5
-
112€
TEFAL | RK705138 Multicooker| 600 W | 5 L | Red, White | TEFAL | RK705138 | 600 W | 5 L | White/Red
| All | |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 407.00 mm |
| Gross height (mm) | 270.00 mm |
| Gross weight | 4.70 kg |
| Gross width (mm) | 317.00 mm |
| Kannu materjal | Ceramic |
| Maht | 5 L |
| Muud funktsioonid | 12 programmes, LED display |
| Net weight | 4.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 700 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product name | RK705138 |
| Retseptiraamat | Yes |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Soojashoiurežiim | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Toiduvalmistamise programmid | Steam |
| Toote värv | White/Red |
| Tüüp | Multicooker Fuzzy Logic FC22 |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Viitstart (maksimaalne) | 24 h |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












