Philips | Epilator | BRE710/00 | Operating time (max) 40 min | Number of power levels N/A | Wet & Dry | White/Pink
- TootjadPhilips
- Mudel: BRE710/00
- Saadavus: 3
-
76€
Philips | Epilator | BRE710/00 | Operating time (max) 40 min | Number of power levels N/A | Wet & Dry | White/Pink
| All | |
| Aku tüüp | Lithium |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline käepide | Yes |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross height (mm) | 185 mm |
| Gross weight | 0.505 kg |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Kiiruste arv | 2 |
| Laadimisaeg | 2 h |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Net weight | 0.413 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 991 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 92.00 g |
| Pinge | 15 V |
| Pintsettide arv | 32 |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Epilator |
| Producer product name | BRE710/00 |
| Puhastushari | Yes |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Shaving head Trimming comb Delicate area cap Optimal contact cap Pouch Cleaning brush. |
| Tasku | Yes |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toiteallikas | Battery |
| Tööaeg (max) | 40 min |
| Toote värv | White/Pink |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsusastete arv | N/A |
| Volume (m3) | 0.001743625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |












