TEFAL | Steam Station Pro Express | GV9721E0 | 3000 W | 1.2 L | 7.9 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean
- TootjadTEFAL
- Mudel: GV9721E0
- Saadavus: 3
-
303€
TEFAL | Steam Station Pro Express | GV9721E0 | 3000 W | 1.2 L | 7.9 bar | Auto power off | Vertical steam function | Calc-clean function | Burgundy
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 600 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 345.00 mm |
| Gross weight | 6.10 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Lubja eemaldamise funktsioon | Yes |
| Maksimaalne aururõhk | 7.9 bar |
| Net weight | 5.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 650.00 g |
| Pidev auruvoog | 170 g/min |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Producer | TEFAL |
| Producer product family | Steam Station Pro Express |
| Producer product name | GV9721E0 |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Burgundy |
| Veemahuti suurus | 1.2 L |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 3000 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







