Adler | Steam Cleaner | AD 7050 | Power 1200 W | Steam pressure 3.5 bar | Water tank capacity 0.12 L | Green/Blue
- TootjadAdler
- Mudel: AD 7050
- Saadavus: 1
-
28€
Adler | Steam Cleaner | AD 7050 | Power 1200 W | Steam pressure 3.5 bar | Water tank capacity 0.12 L | Green/Blue
| All | |
| Aknapesu otsak | Yes |
| Auru rõhk | 3.5 bar |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 262.00 mm |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross height (mm) | 314.00 mm |
| Gross height master carton | 240 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| Gross width master carton | 340 mm |
| Juhtme pikkus | 3 m |
| Juhtmevaba | No |
| Kaasas pintsel | Yes |
| Muud funktsioonid | Steam generation: 22ml/min, Waterproof rating: IPX4 |
| Net weight | 0.86 kg |
| Net weight master carton | 4.886 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 23 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 624.00 g |
| Pinge | 220-240 V |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Steam Cleaner |
| Producer product name | AD 7050 |
| Seadme tüüp | Handheld steam cleaner |
| Surveandur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.64 kg |
| Tare weight master carton | 0.59 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Comfortable stand, Clothes brush, Cleaning shield, Rectangular brush, Round brush, Nozzle |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Toote värv | Green/Blue |
| Type of battery | Accumulator |
| Veemahuti suurus | 0.12 L |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











