MSI Gaming Mouse | FORGE GM320 | Wired | USB 2.0
| All | |
| Buttons durability | 20 Million Clicks |
| Connection type | USB 2.0 |
| DPI | 800 / 1200 / 1600 / 2400 / 4800 / 12800 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 156.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 96.00 mm |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| Lüliti tüüp | Micro Switch |
| Net weight | 0.13 kg |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Operating system | Windows 10 (and above) |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 824 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer | MSI |
| Producer product family | Gaming Mouse |
| Producer product name | FORGE GM320 |
| Seadme tüüp | Wired |
| Sensors | Optical |
| Tagantvalgustus | 13-Mode RGB |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




