Duux Fan | Whisper 3 | Stand Fan | 19 W | Diameter 34 cm | Number of speeds 26 | Oscillation | Remote control | Black
- TootjadDuux
- Mudel: DXCF222
- Saadavus: 5
-
162€
Duux Fan | Whisper 3 | Stand Fan | 19 W | Diameter 34 cm | Number of speeds 26 | Oscillation | Remote control | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 670.00 mm |
| Gross height (mm) | 370.00 mm |
| Gross weight | 6.20 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Kiiruste arv | 26 |
| Läbimõõt | 34 cm |
| Muud funktsioonid | Natural wind & night mode Digital LED display Air flow - 1750m /h 100 vertical swing |
| Net weight | 5.11 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1070.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Duux |
| Producer product family | Fan |
| Producer product name | Whisper 3 |
| Remote control | Yes |
| Taimer | 1-12 hours |
| Tare weight (kg) | 1.09 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Stand Fan |
| Võimsus | 19 W |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Võnkumine | Yes |
| Võnkumise ulatus | 90 |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



















