Acer | X12-21M | 12 " | Black | 2560 x 1600 pixels | Mediatek | Helio G99 MT8781 | 8 GB | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP |
- TootjadAcer
- Mudel: NT.LK2EL.001
- Saadavus: 5
-
393€
Acer | X12-21M | 12 " | Black | 2560 x 1600 pixels | Mediatek | Helio G99 MT8781 | 8 GB | 256 GB | Wi-Fi | Front camera | 5 MP | Rear camera | 13 MP | Android | 15
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 12 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Esikaamera | Yes |
| Esikaamera resolutsioon (numbriline) | 5 MP |
| Gross depth (mm) | 184.00 mm |
| Gross height (mm) | 6.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 286.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.50 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 15 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1667 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Acer |
| Producer product name | X12-21M |
| Protsessori mudel | Helio G99 MT8781 |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Sisemälu | 8 GB |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Tagakaamera | Yes |
| Tagakaamera resolutsioon (numbriline) | 13 MP |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |






