TrinaSolar | 510 W | VERTEX S+ NEG18R.28 | N-Type Dual Glass TOPCon Monocrystalline
- TootjadTrinaSolar
- Mudel: TSM-NEG18R.28 510W
- Saadavus: 5
-
103€
TrinaSolar | 510 W | VERTEX S+ NEG18R.28 | N-Type Dual Glass TOPCon Monocrystalline
| All | |
| Avatud ahela pinge-VOC | 40.6 V |
| Elementide arv | 108 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 2000 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 25.00 kg |
| Gross width (mm) | 1150 mm |
| Jaotuskarp | IP68 |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 to +85 C |
| Klaasi paksus | 1.6 mm |
| Lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC) temperatuuri koefitsent | -0.24%/ C |
| Lühisahela vool-ISC | 15.93 A |
| Maksimaalne süsteemipinge | 1500 V |
| Mooduli kaal | 23.5 kg |
| Mooduli mõõdud | 1961 x 1134 x 30 mm |
| Net weight | 23.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Päikeseelemendid | Monocrystalline |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Pinge maksimaalse võimsuse puhul | 33.7 V |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| PMAXi temperatuuri koefitsient | -0.29%/ C |
| Producer | TrinaSolar |
| Producer product family | N-Type Dual Glass TOPCon Monocrystalline |
| Producer product name | VERTEX S+ NEG18R.28 |
| Quantity per shipping carton | 36 pc(s) |
| Raami mõõdud | 30 mm |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Temperature Coefficient of ISC | 0.04%/ C |
| Tipuvõimsus | 510 W |
| Tõhusus | 22.9 % |
| Toote valmistamise garantii | 15 year(s) |
| Tootluse garantii | 30 year(s) |
| Võimsuse aastane vähenemine | 0.4 % |
| Võimsuse tolerants | 0/+5 W |
| Võimsuse vähenemine esimese aasta jooksul | 1 % |
| Volume (m3) | 0.069 m |
| Warranty | 300 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

