Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD R7 9800X3D/32GB/1TB/Nvidia GF RTX 5070/WIN11 Home/2Y Warranty | Lenovo
- TootjadLenovo
- Mudel: 90YJ007PMW
- Saadavus: 2
-
2 927€
Lenovo Legion T5 30AGB10 AMD R7 9800X3D/32GB/1TB/Nvidia GF RTX 5070/WIN11 Home/2Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 321.00 mm |
| Gross height (mm) | 549.00 mm |
| Gross weight | 17.00 kg |
| Gross width (mm) | 596.00 mm |
| Net weight | 15.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1900.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.11 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










