Lenovo LOQ | 26ADR10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 7 | 8745HX | 16 (2x8GB) GB | SODIMM DDR5 | 512 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 T
- TootjadLenovo
- Mudel: 91DF008TMW
- Saadavus: 3
-
1 573€
Lenovo LOQ | 26ADR10 | Desktop | Tower | AMD Ryzen 7 | 8745HX | 16 (2x8GB) GB | SODIMM DDR5 | 512 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti | No Optical drive | No keyboard | Windows 11 Home | Warranty 24 month(s)
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| Embeeded battery | No |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 548.00 mm |
| Gross weight | 13.20 kg |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Keretüüp | Tower |
| Ketta maht | 512 GB |
| Klaviatuuri keel | No keyboard |
| Mälu taktsagedus | 5200 MHz |
| Net weight | 10.50 kg |
| Optilise seadme tüüp | No Optical drive |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | LOQ |
| Producer product name | 26ADR10 |
| Protsessori mudel | 8745HX |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori tõuke taktsagedus | 5.1 MHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 (2x8GB) GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 2.70 kg |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Toote värv | Luna Grey (Front Bezel), Eclipse Black (Chassis) |
| Tüüp | Desktop |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |






















