Lenovo Legion 5 15IAX10 Intel | Eclipse Black | 15.1 " | OLED | WQXGA | OLED pixels | Glossy | Intel Core Ultra 7 | 255HX | 16 G
- TootjadLenovo
- Mudel: 83F000ABNT
- Saadavus: 5
-
2 044€
Lenovo Legion 5 15IAX10 Intel | Eclipse Black | 15.1 " | OLED | WQXGA | OLED pixels | Glossy | Intel Core Ultra 7 | 255HX | 16 GB | SODIMM DDR5 | Solid-state drive capacity 1000 GB | NVIDIA GeForce RTX 5060 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11be | Bluetooth version 5.4 | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 80 Wh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.1 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | OLED pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross depth (mm) | 344 mm |
| Gross height (mm) | 21 mm |
| Gross weight | 2.48 kg |
| Gross width (mm) | 255 mm |
| HD tüüp | WQXGA |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 500 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | 5.0MP with E-shutter |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 1x16 GB |
| Mälu taktsagedus | 5600 MHz |
| Muud funktsioonid | 2x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps/USB 3.2 Gen 1), Always On 1x USB-C (USB 10Gbps/USB 3.2 Gen 2), with USB PD 95-100W and DisplayPort 2.1 1x USB-C (Thunderbolt 4/USB4 40Gbps), with DisplayPort 2.1 1x Headphone/microphone combo jack (3. |
| Net weight | 1.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 403 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Legion |
| Producer product name | 5 15IAX10 Intel |
| Protsessori mudel | 255HX |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.2 GHz |
| Protsessorituumad | 20 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Toote värv | Eclipse Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00184212 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11be |
























