Lenovo LOQ 15AHP11 15.3 WUXGA AMD R7 250/16GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/WIN11 Home/ENG Backlit kbd/Luna Grey/2Y Warranty | Leno
- TootjadLenovo
- Mudel: 83TN0042NT
- Saadavus: 5
-
1 573€
Lenovo LOQ 15AHP11 15.3 WUXGA AMD R7 250/16GB/1TB/NVIDIA GF RTX 5060 8GB/WIN11 Home/ENG Backlit kbd/Luna Grey/2Y Warranty | Lenovo LOQ Essential 15ARP11 | Luna Grey | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | 144 Hz | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 170 | 16 GB | SODIMM DDR5 | NVIDIA GeForce RTX 5060 | GDDR7 | 8 GB | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.2 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 60 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Akutehnoloogia | Li-ion |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Diskreetse graafikaadapteri mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Eraldiseisva graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Gross depth (mm) | 344 mm |
| Gross height (mm) | 23 mm |
| Gross weight | 2.68 kg |
| Gross width (mm) | 254 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 300 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | HD 720p with E-shutter |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laadija | 135W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Mälu (pesad x suurus) | 1 x 16 GB |
| Mälu taktsagedus | 4800 MHz |
| Mälupesad | 2 |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 373 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | LOQ |
| Producer product name | Essential 15ARP11 |
| Protsessori mudel | 170 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori sagedus | 4.75 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 3.2 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | SODIMM DDR5 |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.37 kg |
| Toote värv | Luna Grey |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.002009648 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |

