Gorenje Hand blender | HBC802QW | Hand Blender | 800 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.5 L | White
- TootjadGorenje
- Mudel: HBC802QW
- Saadavus: 5
-
53€
Gorenje Hand blender | HBC802QW | Hand Blender | 800 W | Jar material Plastic | Jar capacity 0.5 L | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 136.00 mm |
| Gross height (mm) | 228.00 mm |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Gross width (mm) | 172.00 mm |
| Impulssfunktsioon | Yes |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | Variable |
| Kõrgus | 39.7 cm |
| Korpuse materjal | Plastic/Metal |
| Laius | 5.4 cm |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| Net weight | 0.80 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 162 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Hand blender |
| Producer product name | HBC802QW |
| Sügavus | 6.5 cm |
| Suur kann | 0.5 L |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 800 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




