Gorenje HBX1200EB | 1200 W | Hand Blender | Jar material Plastic | Jar capacity 0.8 L | Stainless steel
- TootjadGorenje
- Mudel: HBX1200EB
- Saadavus: 5
-
65€
Gorenje HBX1200EB | 1200 W | Hand Blender | Jar material Plastic | Jar capacity 0.8 L | Stainless steel
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 280.00 mm |
| Gross weight | 2.30 kg |
| Gross width (mm) | 270.00 mm |
| Jääpurustamine | No |
| Kiiruste arv | Variable |
| Kõrgus | 46.5 cm |
| Korpuse materjal | Plastic/Metal |
| Laius | 6.2 cm |
| Materjal, kann(ud) | Plastic |
| Mõõtetops | Yes |
| Muudetav kiirus | Yes |
| Net weight | 1.90 kg |
| Nõudepesumasinakindlad osad | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 76 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product name | HBX1200EB |
| Sügavus | 8 cm |
| Suur kann | 0.8 L |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote värv | Stainless steel |
| Tüüp | Hand Blender |
| Võimsus | 1200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






