Philips QP235/50 OneBlade Replacement Blade, 3 pcs
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 107.00 mm |
| Gross height (mm) | 24.00 mm |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Gross width (mm) | 99.00 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3398 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | QP235/50 OneBlade Replacement Blade, 3 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |


