Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 14 WUXGA AMD R5 AI PRO 440/16GB/512GB/AMD Radeon 840M/WIN11Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenov
- TootjadLenovo
- Mudel: 21X0000LMH
- Saadavus: 2
-
2 257€
Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 14 WUXGA AMD R5 AI PRO 440/16GB/512GB/AMD Radeon 840M/WIN11Pro/ENG Backlit kbd/FP/3Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 314.00 mm |
| Gross height (mm) | 16.00 mm |
| Gross weight | 1.87 kg |
| Gross width (mm) | 222.00 mm |
| Net weight | 1.29 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 535 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
