Lenovo ThinkPad T16 Gen 5 16 WUXGA ULT5-325/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Black/FP/5G Upgradable/3Y War
- TootjadLenovo
- Mudel: 21WT000WMX
- Saadavus: 1
-
2 271€
Lenovo ThinkPad T16 Gen 5 16 WUXGA ULT5-325/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro/Nordic Backlit kbd/Black/FP/5G Upgradable/3Y Warranty | Lenovo
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 358.00 mm |
| Gross height (mm) | 18.00 mm |
| Gross weight | 2.27 kg |
| Gross width (mm) | 248.00 mm |
| Net weight | 1.69 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 441 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |










