Bosch Mobile Air Conditioner | Cool 5100 | Suitable for rooms up to 115 m | White
- TootjadBosch
- Mudel: Cool 5100
- Saadavus: 5
-
678€
Bosch Mobile Air Conditioner | Cool 5100 | Suitable for rooms up to 115 m³ | White
| All | |
| Aastane energiakulu | 3.4 kWh |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | A+ |
| Gross depth (mm) | 500.00 mm |
| Gross height (mm) | 900.00 mm |
| Gross weight | 37 kg |
| Gross width (mm) | 560.00 mm |
| Invertertehnoloogia | Yes |
| Müratase | 64 dB |
| Muud funktsioonid | Inverter technology allows faster cooling and precise temperature control for maximum comfort Choose from three fully automated climate control modes to suit your daily situation (Bosch Easy Cool Select) In sleep mode, the device's lights are turned off a |
| Net weight | 35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1750.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Mobile Air Conditioner |
| Producer product name | Cool 5100 |
| Sleep mode | Yes |
| Sobib ruumidele kuni | 46 m |
| Sobib ruumidele suurusega kuni | 115 m |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.25 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




