Gorenje K17OPB | Kettle | Electric | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360 rotational base | Black
- TootjadGorenje
- Mudel: K17OPB
- Saadavus: 5
-
27€
Gorenje K17OPB | Kettle | Electric | 2200 W | 1.7 L | Plastic | 360° rotational base | Black
| All | |
| 360° pöörlev alus | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 235.00 mm |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Maht | 1.7 L |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 103 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 170.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Gorenje |
| Producer product family | Kettle |
| Producer product name | K17OPB |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Electric |
| Ülekuumenemise ja kuivaltkeetmise kaitse | Yes |
| Võimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Voolu indikaatortuli | Yes |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








