Samsung | LS27F434UAUXEN Essential | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m | HDMI ports quanti
- TootjadSamsung
- Mudel: LS27F434UAUXEN
- Saadavus: 5
-
218€
Samsung | LS27F434UAUXEN Essential | 27 " | IPS | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 300 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-A, Ethernet |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 27 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 442.00 mm |
| Gross height (mm) | 183.00 mm |
| Gross weight | 9.40 kg |
| Gross width (mm) | 830.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 61.16 x 53.92 x 21.97 cm |
| Net weight | 6.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2640.00 g |
| Plastic (No PET) | 660.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | LS27F434UAUXEN Essential |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 3.30 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

























