Samsung | LS49F950UAUXEN ViewFinity S9 S95UF | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI po
- TootjadSamsung
- Mudel: LS49F950UAUXEN
- Saadavus: 2
-
889€
Samsung | LS49F950UAUXEN ViewFinity S9 S95UF | 49 " | VA | DQHD | 32:9 | 120 Hz | 5 ms | 5120 x 1440 pixels | 350 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort, USB-C, USB-B, USB-A |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 5120 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 49 " |
| Ekraani heledus | 350 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 481.00 mm |
| Gross height (mm) | 343.00 mm |
| Gross weight | 20.60 kg |
| Gross width (mm) | 1265.00 mm |
| HD tüüp | DQHD |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 32:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Net weight | 15.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | LS49F950UAUXEN ViewFinity S9 S95UF |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 90W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.21 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |














