Goobay Floor stand | TV Floor Stand Basic, Size L | Swivel | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 40 kg | Black
- TootjadGoobay
- Mudel: 58526
- Saadavus: 2
-
92€
Goobay Floor stand | TV Floor Stand Basic, Size L | Swivel | 37-70 " | Maximum weight (capacity) 40 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Swivel |
| Gross depth (mm) | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 1458.00 mm |
| Gross weight | 15.67 kg |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 70 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 40 kg |
| Net weight | 15.37 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Floor stand |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Pöördenurk | +35/-35 |
| Producer | Goobay |
| Screen size compatibility | 37-70 " |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Toote nimetus | TV Floor Stand Basic, Size L |
| Toote värv | Black |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 mm |
| Volume (m3) | 0.38 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |










