Samsung | LS24F330EAUXEN | 24 " | VA | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m | HDMI ports quantity 1 | Blac
- TootjadSamsung
- Mudel: LS24F330EAUXEN
- Saadavus: 5
-
88€
Samsung | LS24F330EAUXEN | 24 " | VA | FHD | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 1920 x 1080 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 1 | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, D-Sub |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 147.00 mm |
| Gross weight | 4.30 kg |
| Gross width (mm) | 607.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | No |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Mõõdud koos alusega | 53.95 x 42.28 x 21.74 cm |
| Net weight | 2.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paneeli tüüp | VA |
| Paper/Pasteboard | 1200.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Samsung |
| Producer product name | LS24F330EAUXEN |
| Reaktsiooniaeg | 5 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |















