INDESIT | Washing machine | IMA 864 MY TIME | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Dep
- TootjadINDESIT
- Mudel: IMA 864 MY TIME EE
- Saadavus: 5
-
327€
INDESIT | Washing machine | IMA 864 MY TIME | Energy efficiency class A | Front loading | Washing capacity 8 kg | 1400 RPM | Depth 52 cm | Width 60 cm | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Doseerimise abivahend | No |
| Ekraan | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesukuiva tsükli kohta | 42 kWh |
| Energiatõhususe klass | A |
| Gross depth (mm) | 670 mm |
| Gross height (mm) | 890 mm |
| Gross weight | 73.00 kg |
| Gross width (mm) | 580 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 84.7 cm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Laius | 60 cm |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Net weight | 70.00 kg |
| NFC | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2600.00 g |
| Pesumaht | 8 kg |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Washing machine |
| Producer product name | IMA 864 MY TIME |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sügavus | 52 cm |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Veekulu pesutsükli kohta | 47 L |
| Volume (m3) | 0.345854 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | No |




