INDESIT | Washing Machine | IMA630EE | Energy efficiency class D | Front loading | Washing capacity 6 kg | 1000 RPM | Depth 45 c
- TootjadINDESIT
- Mudel: IMA630EE
- Saadavus: 5
-
276€
INDESIT | Washing Machine | IMA630EE | Energy efficiency class D | Front loading | Washing capacity 6 kg | 1000 RPM | Depth 45 cm | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Direct Drive funktsioon | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 64 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Gross depth (mm) | 540 mm |
| Gross height (mm) | 870.00 mm |
| Gross weight | 52.00 kg |
| Gross width (mm) | 650 mm |
| Kuivatussüsteem | No |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1000 RPM |
| Müratase | 78 dB |
| Net weight | 50.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Pesumaht | 6 kg |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | INDESIT |
| Producer product family | Washing Machine |
| Producer product name | IMA630EE |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sügavus | 45 cm |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Free standing |
| Volume (m3) | 0.30537 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




