Gamemax CPU Liquid Cooler | ICEBURG 360 DIGITAL BK | Black
- TootjadGamemax
- Mudel: ICEBURG 360 DIGITAL BK
- Saadavus: 5
-
101€
Gamemax CPU Liquid Cooler | ICEBURG 360 DIGITAL BK | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 457 mm |
| Gross height (mm) | 430 mm |
| Gross weight | 2.22 kg |
| Gross width (mm) | 178 mm |
| Net weight | 1.32 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | CPU Liquid Cooler |
| Producer product name | ICEBURG 360 DIGITAL BK |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.03497878 m |
| WEEE tax | No |









