Mio | Dashcam | MiVue MP20 | Wi-Fi
| All | |
| Aku mahutavus | 3200 mAh |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Net weight | 0.13 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 800 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Mio |
| Producer product family | Dashcam |
| Producer product name | MiVue MP20 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |



