BLACK & DECKER
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 1010 mm |
| Gross weight | 1.82 kg |
| Gross width (mm) | 300 mm |
| Net weight | 1.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 20 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| Volume (m3) | 0.0606 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
