Black&Decker String Trimmer STC1840EPC-QW 18V Easy Feed 30CM 4Ah
- TootjadBLACK & DECKER
- Mudel: STC1840EPC-QW
- Saadavus: 4
-
126€
Black&Decker String Trimmer STC1840EPC-QW 18V Easy Feed 30CM 4Ah
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:LITIS |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 1050.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross weight | 4.79 kg |
| Gross width (mm) | 46.00 mm |
| Net weight | 4.57 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 209 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 22.00 g |
| Producer | BLACK & DECKER |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| TI weight (kg) | 0.1 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
