SALE OUT. ASUS UM3406KA-PP164W/350/0001DA/32G/UI/2KPP/WOC/V/WAE/G2 DAMAGED PACKAGING | Asus Zenbook 14 UM3406KA-PP164W | Jade Bl
- TootjadAsus
- Mudel: 90NB14U1-M009E0SO
- Saadavus: 1
-
1 235€
SALE OUT. ASUS UM3406KA-PP164W/350/0001DA/32G/UI/2KPP/WOC/V/WAE/G2 DAMAGED PACKAGING | Asus Zenbook 14 UM3406KA-PP164W | Jade Black | 14 " | OLED | 3K | 2880 x 1800 pixels | 120 Hz | Glossy | AMD Ryzen AI 7 | 350 | 32 GB | LPDDR5X | Solid-state drive capacity 1000 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax | Bluetooth version 5.3 | Keyboard language US international | Keyboard backlit | Warranty 24 month(s) | Battery warranty 12 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 75 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Akutehnoloogia | Li-ion |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 14 " |
| Ekraan | 2880 x 1800 pikslit |
| Ekraani pind | Glossy |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Graphics |
| Gross depth (mm) | 70.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 460.00 mm |
| HD tüüp | 3K |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 400 cd/m |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Kaamera | FHD camera with IR function to support Windows Hello With privacy shutter |
| Klaviatuuri keel | US international |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laadija | 65W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Mälupesad | 1 |
| Muud funktsioonid | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps) 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 10Gbps) 1x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display/power delivery (data speed up to 40Gbps) 1x 3.5mm Combo Audio Jack |
| Net weight | 1.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 89.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 290.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Pooljuhtketta liides | M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Asus |
| Producer product family | Zenbook |
| Producer product name | 14 UM3406KA-PP164W |
| Protsessori mudel | 350 |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen AI 7 |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessori võimendussagedus | 5.0 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5X |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.26 kg |
| Toote värv | Jade Black |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |



