SALE OUT. ASUS ROG Strix XG32UQDMS Gaming Monitor 32" 3840x2160/16:9/250cd/m2/0.03ms Dispaly port, HDMI, USB_C, Headphone port |
- TootjadAsus
- Mudel: 90LM0CV0-B01371SO
- Saadavus: 1
-
730€
SALE OUT. ASUS ROG Strix XG32UQDMS Gaming Monitor 32" 3840x2160/16:9/250cd/m2/0.03ms Dispaly port, HDMI, USB_C, Headphone port | Asus ROG Strix XG32UQDMS | 32 " | QD-OLED | 4K | 16:9 | 240 Hz | 0.03 ms | 3840 x 2160 pixels | 250 cd/m² | HDMI ports quantity 2 | Black | Warranty 36 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | DisplayPort, HDMI, USB Type-A, Earphone jack |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 " |
| Ekraani heledus | 250 cd/m |
| Ekraani pind | Anti-Reflection |
| Ekraani värvide arv | 1073.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 188.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 870.00 mm |
| HD tüüp | 4K |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Net weight | 6.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 10.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | QD-OLED |
| Paper/Pasteboard | 2560.00 g |
| Plastic (No PET) | 640.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Producer | Asus |
| Producer product name | ROG Strix XG32UQDMS |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



