SALE OUT. Lenovo Legion 25-10 24.5 1920x1080/16:9/300 nits/HDMI/DP/3Y Warranty | Lenovo Legion 25-10 | 24.5 " | IPS | 16:9 | 320
- TootjadLenovo
- Mudel: 67D4GAC3EUSO
- Saadavus: 1
-
150€
SALE OUT. Lenovo Legion 25-10 24.5 1920x1080/16:9/300 nits/HDMI/DP/3Y Warranty | Lenovo Legion 25-10 | 24.5 " | IPS | 16:9 | 320 Hz | 1 ms | 1920 x 1080 pixels | HDMI ports quantity 2 | Eclipse Black | Warranty 36 month(s) | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| DisplayPortide arv | 1 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 24.5 " |
| Ekraani pind | Anti-Glare |
| Ekraani värvide arv | 16.7 M |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | No |
| Gross depth (mm) | 615.00 mm |
| Gross height (mm) | 420.00 mm |
| Gross weight | 9.15 kg |
| Gross width (mm) | 145.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kalde reguleerimine | Yes |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 320 Hz |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 46.00 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 2252.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Pööratav | Yes |
| Pöörlemistelg | Yes |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | Legion 25-10 |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tagantvalgustuse tüüp | WLED |
| Tare weight (kg) | 2.85 kg |
| Toote värv | Eclipse Black |
| USB-C | No |
| USB-C toiteallikas | N/A |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




